top of page
120.jpg

12 Şubat 2024 – Pazartesi

Ay saat 16.26 ya kadar Balık burcunda, sonrasında ise Koç burcunda ilerleyecek. Ayın Balık burcunda ilerlerken Venüs, Neptün ve Marsla, Koç burcuna geçtikten sonra ise Plütonla uyumlu bağlantılar kuracak olması genel olarak duygularımızın ve enerjimizin dengeli olacağı, birçok işimizi de rahatlıkla halledeceğimiz verimli bir günde olduğumuzu gösteriyor.

 

Ama özellikle ilişkilerle ilgili girişimler ya da ilişki yönetimi yaparak, destek ve onay alarak yapmamız gereken işler, talep ve görüşmeler için Ayın Balık burcunda olduğu zaman dilimini kullanabiliriz. Bu saatlerde Venüsün desteğiyle ilişkiler uyumlu ilerlerken Neptünün etkisiyle empati, karşılıklı anlayış ve yardımcı olma isteği ön planda olacak. Mars ise gerekli durumlarda inisiyatif kullanma cesaretini güçlendirecek.

Ayın boşlukta kalacağı saat 15.32 – 16.26 arasında belirsizlikler ve haber akışında tutarsızlık oluşsa da bunlar kısa sürecektir, Ayın Koç burcuna geçmesiyle olaylar netleşecektir. Plütonun desteğini alacağımız öğlen sonrasında kararlarımızı cesaretle uygulamaya koyabiliriz. Güçlü ya da mevki sahibi insanlardan destek alabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page