top of page
111.jpg

1 Mart 2024 – Cuma

Gün boyunca Akrep burcunda ilerleyen Ay, gündüz saatlerinde Merkürle uyumlu açı oluştururken Mars ve Venüsle sert açılar oluşturacak, akşam saatlerinde ise Uranüsle karşıt konumda olacak. Bu da duygularımızın yoğun ancak zaman zaman da fazla keskin olacağı anlamına geliyor. Heyecanlı, tutkulu, hırslı ancak fazla baskın ve kaprisli davranışlar sergilememiz mümkün. Ayrıca gün geneli kaza, kavga ve saldırı tipi olaylara açık olacak.

Diğer taraftan Venüs Chirondan, Jüpiter ise Güneşten destek alacak. Bunlar da şansın açılması, umudun artması, iyileşme, maddi konularda ve ilişkiler anlamında şifalanma, adaletin sağlanması, kayıpların telafisi gibi olumlu gelişmelere işaret ediyor. Akrep burcundaki Ayın verdiği şüphecilikle her şeyin altında bir şeyler arasak da aslında bugün ve hafta sonu fırsatlarla karşılaşabilir, talep ve başvurulardan olumlu sonuç alabilir, moralimizi düzeltecek ve enerjimizi yükseltecek haberler duyabilir, ticari ve finansal kazanç elde edebilir, sosyal ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve eğlenebiliriz.

 

Son dakikada engellenen saldırılar, kazalardan mucize kurtuluşlar ya da kendi saldırganlığına kurban giden insanlarla ilgili haberler de duyabiliriz. Güneş ve Jüpiterin uyumlu açısı korunma enerjisini de çalıştıracak.

 

Ancak şu da var ilişkilerle ilgili şok edici gelişmeler yaşanması mümkün. Yani ilişkiler anlamında şifalanma, görmediğimizi fark etmek, bize iyi gelmeyen ilişkileri terk etmek şeklinde de gerçekleşebilir.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page