top of page

Temel Seviye Astroloji:


Eğitimlerimiz internet üzerinden online yapılacak ve 24 hafta sürecektir. Burçlar, gezegenler, evler, gezegen açıları, Ay düğümleri, sabit yıldızlar, Arap noktaları gibi bireysel doğum haritası analizinde gerekli temel konular işlenecektir. Katılımcıların öğrendikleri bilgileri verilecek örnek haritalar üzerinde uygulayarak pratik yapmaları sağlanacak, ilerleme seviyeleri verilecek ödevlerle test edilecektir.  

 

Akşam sınıfımızda ilk derslerimiz 2 Ekim Cuma günü saat 20:30 da başlayacak, gündüz sınıfımızda ilk dersimiz 7 Ekim Çarşamba saat 13:00 da başlayacak ve diğer haftalarda aşağıdaki şekilde devam edecektir.

 

Akşam Sınıfı: Perşembe günleri saat 20:30-23:00

Gündüz Sınıfı: Çarşamba günleri saat 13:00-15:30

 

Kukai Şifa:

 

Eğitimlerimiz internet üzerinden online yapılacak ve;

 

1. Seviye 4 hafta,

2. Seviye 21 hafta sürecektir.

 

1. Seviye inisiyasyon alan katılımcılar Kukai Şifa enerjisini kullanmayı öğrenecekler arzu edenler 2. Seviyeye devam edeceklerdir. İlk dersimiz 30 Eylül Çarşamba saat 22:00 de başlayacak ve her Çarşamba saat 22:00-23:30 arasında yapılacaktır.

 

Temel Astroloji ve Kukai Şifa eğitimlerimizin her ikisine de katılmak isteyen katılımcılarımıza ücretlerde %20 indirim yapılacaktır.

 

Detaylı bilgi almak ve başvuru için Ay-Na Astroloji sayfamızdan ya da internet sitemizin iletişim bölümünden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.


Ay-Na Astroloji

bottom of page