top of page

Kalbinizdeki her şeyi yıldızlara, ay ve güneşe bakarak görebilen bilimdir Astroloji ...

 

Tüm bunlar daha önce de yaşandı ve yine yaşanacak. Astrolojide transit gezegenlerin etkileri yorumlanırken binlerce yıllık istatistiki verilerden yararlanılır. Örneğin savaş çıkabilir deprem olabilir deniyorsa bunlar uydurulmuş şeyler veya sadece hissiyat değildir. Gökyüzünün verdiği mesajlar daha önce de okunmuş ve her nesil bilgi birikimini bir sonrakine aktarmıştır. Tabi ki yaşanacaklar birebir aynı olmak zorunda değildir. Zaten aynı şeyler yaşanıyor ve aynı sonuçlar elde ediliyorsa insanlık hiç ilerleyememiş demektir. Farkındalık arttıkça insanoğlu özgür iradesiyle daha doğru seçimler yapacaktır. Kendi hayatınızı düşünün sürekli aynı şeyler tekrarlanıyorsa ve memnun değilseniz başkalarını değerlendirmek yerine kendinize odaklanmalısınız. Dışardan gelen etkileri değiştiremiyorsanız kendi tepkilerinizi değiştirmelisiniz.

 

Bu bölümde Astroloji ile ilgili bilgilendirici yazıları ayrıca Yeniay, Dolunay, tutulmalar gibi önemli gökyüzü hareketlerini ve hayatınıza genel etkilerini anlatan yazıları bulabilirsiniz.

 

Size özel etkileri, gelecekte sizi nelerin beklediğini, özel hayatınız veya iş hayatınızla ilgili olumlu, olumsuz dönemleri öğrenmek isterseniz ya da sevdiğiniz insanla uyumunuz ve ilişkinizin geleceği hakkında bilgi almak isterseniz astrolojik danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bilgi almak için bize mail atabilirsiniz. Kişiye özel astrolojik danışmanlık hizmetimiz ücretlidir.

bottom of page