top of page
900.jpg

9 Şubat 2024 – Cuma

Ay Kova burcunda ve Balzamik fazda ilerliyor. Dolayısıyla yarınki yeniay öncesi ışığı kapanıyor. Bugün etrafımızda olan bitenlerle ve toplumsal konularla fazlasıyla ilgili olabilir ancak duygu ve düşüncelerimizi kendimize saklamayı, dışarı karşı ise daha politik ve mesafeli bir tutum takınmayı tercih edebiliriz.

Ancak Ay gündüz saatlerinde Jüpiterle, akşam saatlerinde ise Uranüsle sert açılar oluşturacak. Bu da kontrollü davranmanın ve duygularımızı saklamanın biraz zor olacağını gösteriyor. Jüpiterin etkisiyle gündüz saatlerinde abartılı davranışlar sergileyebiliriz. Maddi konularda boyumuzu aşan risklere girmemekte, çok kazanmak umuduyla bilmediğimiz alanlara yatırım yapmamakta, borç altına girmemekte ve tutamayacağımız sözler vermemekte fayda var. Ayrıca büyüklenmek ve ukalalık yapmak ilişkilerimizi zedeleyebilir. Yine de maddi konularda şansımız açık olacak. Sadece nerede durmamız gerektiğini bilmemiz gerekiyor.

Akşam saatlerinde ise beklenmedik son dakika gelişmeleri yaşanabilir. Sıra dışı doğa olayları ve toplumda kriz yaratacak gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page