top of page
902.jpg

9 Nisan 2023 – Pazar

Ay saat 15.57 ye kadar Akrep burcunda, bu saat sonrasında ise Yay burcunda ilerleyecek. Ayın Neptünle oluşturduğu uyumlu açının etkisiyle güne sakin ve huzurlu bir ruh haliyle başlayabiliriz. Ardından Ay Venüsle karşıtlık oluşturacak ve saat 12:10 da boşluğa girecek. Yay burcuna geçeceği zamana kadar da boşlukta kalacak yani diğer gezegenlerle bağlantı kurmayacak.

 

Dolayısıyla öğlen sonrasına kadar sürecek zaman diliminde biraz tembel, biraz uykulu, zaman zaman da huysuz ve genel olarak kararsız bir modda olacağımızı, onu mu yapsam bunu mu yapsam derken sürekli fikir değiştirip, başladığımız işleri de yarım bırakacağımızı söyleyebiliriz. Diğer taraftan eğlenmek, dinlenmek, biraz mola verip kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırmak için günün bu bölümünü oldukça uygun görünüyor.

Ayın Yay burcunda ilerleyeceği ve Plutodan destek alacağı öğlen sonrasında daha güçlü, daha kararlı, kendimizden daha emin ve memnun hissedebiliriz. Yapılacak işlerimiz varsa bu saatleri değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Satürnle sert bir açı oluşturacağından kendimizi kısıtlanmış hissetmemiz, yaklaşan haftayı, yapılacak iş ve sorumlulukları gözümüzde büyüterek Pazartesi sendromu yaşamamız mümkün.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page