9 Mart 2021 – Salı

Sabah saatlerinde Ay boşlukta ilerliyor. Saat 10:40 a kadarki süre biraz sallantıda geçebilir bizim için. Biraz dalgın ve belirsiz olacak bu saatlerden sonra Ayın 10:40 da Kova burcuna geçmesiyle beraber kendimizi daha özgür hissedeceğimiz bir gün başlıyor olacak. Bugün teknoloji, yenilik isteği, farklı bakış açıları, sosyalleşmek ve grup faaliyetleri ön planda olacak.

Öğlen sonrasında Ay-Mars üçgeninin etkisiyle bilgi alışverişimiz ve hareket etme isteğimiz artacaktır. Bu saatlerde işimizle ilgili farklı fikirler ortaya koyabilir, yapacağımız işlerde farklı yollar deneyebilir, planlarımızda değişiklik yapıp ilginç, beklenmedik işler ve sonuçlar ortaya çıkarabiliriz.

Diğer taraftan Venüsün Ay düğümlerini kareleyecek olması ilişkilerimizde bazı zorlanmalar, kadersel etkiler meydana getirebilir. Sosyal ve ikili ilişkilerde Venüsün Balık burcu seyri hassasiyeti artırırken, bu enerji altında aklımız karışabilir. Aldanma ve aldatılma, kandırılma, boş hayallere kapılma, dedikodu, geçmişten gelen ilişkisel konulara dahil olma ve maddi kayıplar yaşama gibi olumsuzluklara dikkat…

Selen ÇAMLIBEL