top of page
121.jpg

9 Kasım 2023 – Perşembe

Ay saat 11.08 e kadar Başak burcunda, sonrasında ise Terazi burcunda ilerleyecek.

Merkürün Plutodan güçlü bir destek alacağı bugün olaylar arasında bağlantı kurmakta, gizli kapaklı konuları çözmekte, odaklanmakta, plan yapmakta ve kararlarımızı uygulamakta zorlanmayacağımızı, güçlü bir irade ortaya koyacağımızı ve konuşmalarımızda ikna edici olacağımızı söyleyebiliriz.

Ayın boşlukta kalacağı saat 07.56 – 11.08 arasında kararsızlık ve belirsizlik nedeniyle kısa süreli odaklanma sorunları yaşasak da günün geri kalanı görüşmeler, yazışmalar, toplantılar ve karar alma süreçleri, başvurular, eğitim ve seminerler, tanıtım ve pazarlama işleri, pazarlık ve alışverişler için oldukça verimli görünüyor.

Özellikle de Ayın Venüsle kavuşum halinde olacağı öğlen sonrasında ilişkilerde uyum, denge ve nezaket ön plana çıkacağından uzlaşmak çok daha kolay olabilir. Ayrıca keyfimiz yerinde, şansımız açık ve beğeni duygumuz da son derece güçlü olacak. Kişisel bakım, giyim kuşam, saç, makyaj, dekorasyon işleri ve bunlarla ilgili alışverişler için de öğlen sonrasını kullanabilir, en doğru seçimleri yapabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page