9 Aralık 2020 – Çarşamba

Ayın Terazi burcuna geçiş yaptığı bugün sosyal hayatımız, ilişkilerimiz, duruma uyum sağlamak, adil ve barışçıl olabilmek önemli hale gelecektir.

Ayın Chironla karşıtlık yapacağı öğle saatlerinde ilişkilerimizi şifalandırabilir, orta yolu bulabilir, maddi konularla ilgili çözümler üretebilir ve kaos yaratan durumlarda uyumu yakalayabiliriz.

Bir diğer yandan bugün, Güneşin Neptün ve Ay düğümleriyle oluşturacağı gerginlik kadersel olayları önümüze getirebilir. Geçmişten getirdiğimiz inançlarımızın ve yargılarımızın yanılsamasına düşmemiz kendimizi aldatmamıza neden olabilir ayrıca. Söylediklerimizde ve yaptıklarımızda gerçekçi değilsek karma yaratabilir, aldanmalara açık hale geldiğimiz için de yargıya sirayet edecek durumların içinde kalabiliriz. Ezcümle bugün özellikle aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli olmalı, bu durumun yaratacağı sonuçların da kaderimizi değiştirecek olaylar yaratacağının bilincinde olmalıyız.

Diğer taraftan eğitim, yayıncılık, iletişim, yurtdışı, salgın hastalık, sudan gelecek salgınlar, trafik, seyahat, eğitmenler, öğrenciler ve ticaret ile ilgili konularda dikkatli olmak, her söylenene inanmamak veya net olmadığımız konularda harekete geçmemek bugün önemli olacak.

Selen ÇAMLIBEL