top of page

8 Temmuz 2024 – Pazartesi

Ayın Aslan burcunda ilerlediği bugün Venüs Uranüsle, Merkür ise Jüpiter ve Ay Düğümleri ile uyumlu açılar oluşturuyor. Haftaya hayli enerjik, umutlu ve özgüvenli bir modda başlıyoruz.

Bu uyumlu açıların etkisi hafta içinde de devam edecek. Şanslı, keyifli, kazançlı bir hafta geçirebiliriz. Özel ve sosyal hayatımızda hoş sürprizler, şaşırtıcı teklif ve jestlerle karşılaşabiliriz. Beklemediğimiz şekilde gelecek ufak tefek para kazançları, indirim fırsatları ya da hediyelerle sevinebiliriz. Ayrıca ticari işlerden, alım satımlardan, finansal yatırımlardan iyi bir kazanç elde edebiliriz.  

Görüşmeler verimli geçerken, yazışmalar ve başvurular olumlu sonuçlanabilir. Toplantı, seminer, eğitim, tur, gezi ve yolculuklar keyifli geçebilir. Bu hafta görüşme yapmak, başvuru yapmak, duyuru, tanıtım, kampanya, reklam ve pazarlama çalışmaları yapmak, konser, festival, düğün, tatil gibi eğlenceli organizasyonlar düzenlemek için oldukça uygun. Önemli açıklamalar duymamız ya da iyi bir haber almamız da mümkün.

Bugünün özelinde Ayın Marsla sert bir açı oluşturacağı gece saatlerinde enerjimiz kontrolsüz bir şekilde yükselebilir. Gece saatleri tartışmaların yanında kaza ve yangınlar ile şiddet olaylarına açık bir zaman dilimi olacak.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page