7 Nisan 2021 – Çarşamba

Ay Kova burcunda ilerliyor. Ayın Mars ve ardından da Venüsle oluşturacağı uyumlu açılar eşliğinde güne enerjik ve keyifli bir şekilde başlayabiliriz. Sabah saatlerinde hem işlerimiz hızlı ilerleyebilir hem de ilişkiler uyumlu olacağından destek bulabiliriz. Dolayısıyla iş ve görüşmeler, sevdiğimiz insanlara yapmak istediğimiz jest ve sürprizler için sabah saatleri uygun görünüyor.

 

Ardından Ayın Jüpiterle kavuşuma ilerleyecek olması atacağımız adımların olumlu sonuçlarını ve maddi karşılığını alabileceğimize işaret ediyor. Ayrıca şansımızın da açılacağı öğlen saatlerinde tesadüf gibi görünen fırsatlarla karşılaşabilir, iş birliklerinden fayda sağlayabilir, ilişkilerimiz sayesinde kazançlı bir işten haberdar olabilir ya da beklediğimiz bir hak edişimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

Ay saat 13:05 de boşluğa girecek. Bu olumsuz bir durum değil, günün devamında da Ay-Jüpiter kavuşumunun şanslı etkisi devam edecek. Ancak bugün yeni bir girişimde bulunacaksak daha net bir sonuç almak için bu saat öncesinde adım atmış olmakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE