top of page
700.jpg

7 Mayıs 2023 – Pazar

Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne başladığımızda Ay-Satürn karesi nedeniyle enerji ve moral olarak biraz düşük bir modda olsak da öğlen sonrasında Ayın Satürn baskısından kurtulmasıyla modumuz tamamen değişecek. Günün devamı daha pozitif, umutlu, neşeli, enerjik bir ruh haliyle geçebilir. Sevdiklerimizle bir arada olacağımız, gezeceğimiz, eğleneceğimiz, keyifli bir gün geçirebiliriz.

Venüs bugün 5 hazirana kadar kalacağı Yengeç burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte evimize ailemize, ülkemize, milli değerlerimize düşkünlüğümüzün biraz daha öne çıkacağı bir döneme giriyoruz. Evimizle ilgilenmek, güzelleştirmek, dekorasyon yapmak, sosyal hayatımızı eve taşımak, dostları davet etmek, dışarıda ise kendimizi güvende hissedeceğimiz, ailemizle ve dostlarımızla olacağımız ortamları seçmek, deniz kenarında, suya yakın olacağımız yerlerde zaman geçirmek isteyebiliriz.

Sevdiklerimiz ve değerlerimiz konusunda daha koruyucu, şefkatli, sevecen bir yaklaşım sergileyeceğimizi ancak zaman zaman bunun bizi sahip çıkma, koruma konusunda abartılara ve duygusal krizlere sürükleyeceğini söyleyebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page