top of page
070.jpg

7 Ekim 2023 – Cumartesi

Gün boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Uranüs ve Neptünle uyumlu açılar, akşam saatlerinde ise Mars ve Pluto ile uyumsuz açılar oluşturacak.

Gündüz saatlerinin olumlu bir ruh haliyle geçeceğini söyleyebiliriz. Sevdiklerimizin jest ve sürprizleriyle sevinebilir, her zamankinden farklı mekanlara gidebilir, yeni insanlarla tanışabilir, uzun zamandır görüşemediğimiz tanıdıklardan haber alabiliriz. Toplumsal alanda ilgimizi çekecek haberler duymamız, tuhaf ama komik durumlarla karşılaşmamız mümkün. Genel olarak sakin, anlayışlı, yardımsever tavırların ön plana çıkacağı gündüz saatlerinde ilişkiler de uyumlu ilerleyecektir.

 

Akşam saatlerinde ise ruh halimizi tamamen aksi yönde değişecek gibi görünüyor. Enerjik ancak fazla gergin bir halde her an kavga etmeye hazır hale gelebilir, iddiacı ve uzlaşmaktan uzak tavırlar sergileyebiliriz. Akşam saatleri şiddet olaylarına, silahlı çatışmalara, kazalara, toplumsal alanda yaşanacak ve güvenlik kaygılarımızı tetiklerken duygusal dengemizi bozabilecek gelişmelere açık olacak.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page