top of page
41.jpeg

4 Haziran 2024 – Salı

Ay Boğa burcunda ilerliyor ve burcun yöneticisi Venüs Güneşle kavuşuyor. Ayrıca bu kavuşum Ay Düğümleriyle uyumlu açı oluşturuyor. Diğer taraftan Merkür Jüpiterle kavuşuyor ve Plütondan destek alıyor.

Kısaca bugün Venüs ve Merkürün güçlü, destekleyici enerjileri ön planda olacak diyebiliriz. Bu da ilişkiler, iletişim, dünyasal işler ve maddi konular anlamına geliyor. Genel olarak keyfimizin yerinde olacağı bugün özel ve sosyal ilişkilerimiz başta olmak üzere her tip ilişkimiz uyumlu ilerleyebilir. İletişimde de uzlaşma isteği, iş birliği ve birlikte kazanma isteği ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Dolayısıyla bugün görüşmeler, toplantılar, yazışmalar iyi geçebilir, talep ve başvurular olumlu sonuçlanabilir. Alışverişlerden, yatırımlardan, finansal işlemlerden kazanç elde edebilir, şu an böyle bir durumumuz yoksa bile gelecekte yararlanacağımız fırsatlardan haberdar olabiliriz. Ayrıca bize güç kazandıracak bilgiler edinebilir ya da bizde sıkıntıya neden olmuş, bir türlü çözemediğimiz konular hakkında haber alabiliriz. Gizli saklı durumları çözebiliriz.

Ayın Satürnden destek alacağı öğlen sonrası özellikle resmi kurumlar ve bankalardaki işler, onay gerektiren işlemler, ayrıca yasal durumlar ve ödemelerle ilgili konuları halletmek için oldukça uygun görünüyor. Bu saatlerde işlerimiz yavaş ama güvenli ve sağlam bir şekilde ilerleyebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page