top of page
4 agu.jpg

4 Ağustos 2022 – Perşembe

Ay saat 09:20 – 14:47 arasında Terazi burcunda ve boşlukta ilerleyecek, ardından boşluktan çıkacak ve Akrep burcuna geçecek. Ayın boşlukta olduğu saatlerde kararsız kalabilir, ayrıca başladığımız işleri sonuçlandırmakta zorlanabiliriz. Ayrıca kendimizi baskı altında hissedebilir ya da karşı tarafın her hareketinin altında gizli bir niyet arayabilir ve güvensizlik yaşayabiliriz.

 

Ay Akrep burcuna geçtikten sonra daha net ve daha istikrarlı hissedebiliriz. Ay Merkür altmışlığı da devreye gireceğinden daha mantıklı, pratik ve akıllıca kararlar alabilir, kendimizi rahatlıkla ifade edebilir ve görüşmelerimizde uzlaşma sağlayabiliriz. Ayrıca ticari iş ve alışverişler ile maddi konularda alınması gereken kararlar açısından da öğlen sonrası daha avantajlı bir zaman dilimi olacak.

 

Diğer taraftan Merkür bugün Aslan burcundaki seyahatini tamamlıyor ve Başak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte biz de daha detaylı ve sistemli düşüneceğimiz, hesaplı ve organize davranacağımız, pratik çözümler üreteceğimiz, iletişim konusunda daha becerikli ve rahat olacağımız bir döneme giriyoruz.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page