31 Temmuz 2021 – Cumartesi

Ayın Boğa burcunda ilerlediği bugün huzur, konfor, maddi ve manevi güvenlik önceliğimiz olacaktır. Dolayısıyla güvenliğimize tehdit olarak gördüğümüz durumlarda aşırı hassasiyet gösterebiliriz.

Ayın öğlen saatlerinde Merkürle, öğlen sonrasında Güneşle ve akşam saatlerinde ise Satürnle sert açılanacak olması tam da bu aşırı hassasiyet ve gerginlik haline vurgu yapıyor.

Yüksek ses, gürültü, gürültücü insanlar, kendini göstermeye çalışan, şov yapan ya da hedef göstererek insanları kışkırtan egoist insanlar bugün canımızı sıkabilir. Bunun yanında eş, baba gibi hayatımızdaki eril figürlerle ya da aile büyükleriyle, ayrıca yetkililer, yöneticiler ve devlet görevlileriyle uzlaşmakta zorlanabiliriz. Ebeveynler için çocukların, özellikle de erkek çocukların hırçınlıkları bugün biraz yorucu olabilir.

Gece saatlerinde Ay-Venüs üçgeninin devreye girmesiyle rahatlayabiliriz. İlişkilerde uyum, güven ve karşılıklı destek işareti olan bu açı aynı zamanda aşktan ve sosyal ilişkilerden yana da keyfimizin yerinde olacağını gösteriyor. Sevdiklerimizle birlikte güzel bir gece geçirebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE