top of page
310.jpg

31 Mayıs 2024 – Cuma

Ayın Balık burcunda ilerlediği bugün duygularımızın yoğun olacağını ve sezgilerimizle hareket edeceğimizi söyleyebiliriz.

 

Diğer taraftan Merkür Uranüsle kavuşum halinde olacak. Bu durum zihnimizin de yoğun olacağı anlamına geliyor. Kavuşumun etrafımızda olup biteni algılamak, parçaları birleştirmek, tahmin etmek, hızlı ve pratik çözümler üretmek gibi olumlu etkileri olacak. Yani hem duygusal hem de zihinsel olarak kavrama ve sezme yeteneğimiz zirveye çıkacak. Ayrıca her türlü bilgi önümüze adeta pat diye düşebilir.

Ancak Ay, öğlen sonrasına kadar Satürnle kavuşum halinde olacak. Bu zaman diliminde biraz içimize kapanabilir ve tutuk davranabiliriz. Birtakım engel, kısıtlama ve gecikmeler de enerjimizi düşürerek hevesimizi kırabilir. Yorgun hissetmemiz ve güne uyum sağlamakta zorlanmamız da olası.  

Ayın Satürnün baskısından kurtulup Merkür Uranüs kavuşumuyla uyumlu açıya ilerlediği öğlen sonrasında ruh halimizle birlikte bu sıkıntılı hava tamamen değişecek ve yerini canlı, hareketli, enerjik bir moda bırakacak. İletişimin hızlanacağı ve uyumlu ilerleyeceği öğlen sonrasında birçok işimizi hızla halledebiliriz. Başvuru, görüşme, pazarlık, alım satım süreçleri hızla sonuçlanabilir, beklediğimiz haberler gelebilir. Günün devamında sürpriz haber ve fırsatlarla karşılaşabiliriz.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page