31 Ağustos 2021 – Salı

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Ay-Venüs üçgeninin etkili olacağı sabah saatleri hayli keyifli geçecek gibi görünüyor. En azından sıkıntılı durumlarda dahi modumuzu düşürmeden çabuk toparlanmamız, sevdiklerimizden destek almamız, özel ve sosyal ilişkilerimizde bizi mutlu edecek gelişmeler yaşamamız mümkün. Sabah saatlerinde aşkın yanında maddi konularda da şansımızın açık olacağını söyleyebiliriz.

Ancak öğlen sonrasında Ay, yakınlaşmakta olan Mars-Neptün karşıtlığını tetikleyeceğinden maddi konularda risk almamakta fayda var. Bugün çok fazla haber duyabiliriz ama hangisi gerçek hangisi dedikodu ya da bizi yönlendirmeye yönelik bir yalan ayırt etmek pek mümkün değil. Öğlen sonrasında dolandırıcılıklara, provokasyonlara, dikkatsizlik sonucu kazalara, zehirlenmelere ve afet tipi olaylara açık olacağız.

Akşam saatleri ise Ay-Jüpiter üçgeninin etkisiyle çok daha rahat ve keyifli geçebilir. Şans kapılarının açık olacağı akşam saatlerinde daha önceden kaçırdığımız bir fırsatla ilgili ikinci bir şans elde edebiliriz, umudumuzu yükseltecek haber ve gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE