top of page
300.jpg

30 Mayıs 2024 – Perşembe

Saat 03.33 sonrasında Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, gündüz saatlerinde Jüpiter ve Venüsle, akşam saatlerinde ise Güneşle sert açılar oluşturacak. Bugün biraz keyifsiz, memnuniyetsiz ve huysuz bir modda olabiliriz. Venüs ve Jüpiter iyicil olduklarından sert açılarda keskin, zorlu olaylar getirmezler. Ancak mevcutta sıkıntılı durumlar varsa bunları büyütebilirler.

Jüpiter bütçeyle ilgili açıkları, masrafları, harcama kalemlerini, finansal işlemlerdeki kayıpları büyütebilir. Para kazancı da getirebilir ama gelen paradan çok daha fazlası gidebilir. Bugün alışverişler, pazarlıklar, ticari ve finansal işlemler, alım satımlar için pek uygun görünmüyor.

Venüs ise estetik, moda, dekorasyon, makyaj, kişisel bakımla ilgili işlem ve alışverişlerde hem daha çok para harcanmasına hem de sonuçtan yeterince memnun kalınmamasına neden olabilir. Ayrıca ilişkilerde varsa sorun ve uyumsuzluklar bugün daha fazla göze batabilir.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay Güneş karesi ise aile, çocuk ebeveyn, kadın erkek ilişkilerinde çıkabilecek gerginliklere işaret ediyor. Gereğinden fazla fedakarlık yapar ve alttan alırsanız paspas yerine konabilirsiniz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page