3 Ocak 2022 – Pazartesi

Ayın Oğlak burcunda ilerleyeceği bugün iş, maddiyat ve gelecekle ilgili konular, ailevi sorumluluklar ön planda olacaktır. Önemli ve geleceğimizle ilgili konularda kararlar almamız gerekebilir. Kararlarımız mantıklı ve akıllıca olduğu müddetçe başarılı sonuçlar alabiliriz.

Ancak şansa güvenerek, hayal kurarak ve risk alarak verilecek karar ve yapılacak girişimlerde özellikle de maddi sonuçları olacaksa kendi kendimizi zora sokmamız mümkün. Jüpiterin Ay Düğümlerini kareleyeceği bugün ve yaklaşık 15 günlük dönemde şansa, gizli saklı bilgilere, tüyolara güvenerek maddi risk almamakta hele de borç alarak bu tip işlere girmemekte fayda var.

Ayın açılarına bakacak olursak; Ayın Neptün ve Venüsle destekleyici bağlantılar kuracağı öğlen ve sonrasında sakin ve keyifli hissedebilir, ilişkilerimizde de uyumu yakalayabiliriz. Dolayısıyla görüşmeler için ayrıca alışveriş ve dekorasyonla ilgili işler için bu saatleri değerlendirebiliriz. Ayın Pluto ile kavuşacağı akşam saatlerinde ise ilişkilerde şüphe, kıskançlık ve takıntı kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Saat 19:21 sonrasında Ay boşlukta ilerleyecek.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE