3 Mart 2021 – Çarşamba

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün özellikle daha önceden yaşadığımız bazı gerginlikler yüzeye çıkabilir. Takıntı ve derindeki duygusal sıkıntıların tetiklenmesini bu hislerin dönüşümü için avantaj olarak kullanabiliriz.

Yepyeni şeyleri ortaya çıkarabileceğimiz Ayın Akrep burcu transiti ile birlikte bugün öğle saatlerinde kesinleşecek Ay-Venüs üçgeni bize fırsatlar sunabilir. Aşk, iş ve para konusunda şansımız yaver gidecek, duygularımızı açıklamak ve sezgilerimizi kullanarak girişimde bulunmak iyi sonuçlar getirecektir.

Aynı zamanda Venüs-Uranüs altmışlığının da aktif olacağı bugün, yeni ilişkiler başlatmak, var olan ilişkimizi derinleştirmek ve sürpriz teklifler ve başlangıçlar yapmak, maddi konularda atılım yapmak ve kazanç sağlamak için uygun olacaktır.

Öğlen saatlerinde kesinleşecek Ay-Uranüs karşıtlığı duygusal dalgalanmaları, yer altında hareketliliği, toplumsal ve beklenmedik ani olayları beraberinde getirebilir. Hemen ardından Ay-Satürn karesinin devreye girmesi ile kısıtlanmış ve depresif hissedebilir, baskı ve otoriteyle gireceğimiz ilişkilerde zorlanma, işlerimizde gecikmeler yaşayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Güneş üçgeni huzurlu ve rahat hissetmemizi sağlayacaktır. Ruhani çalışmalarla dengelenmek, romantizm, şifalanma ve uyumu yakalamak bu saatlerde mümkün.

Selen ÇAMLIBEL