top of page
29.jpg

29 Şubat 2024 – Perşembe

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün duygularımız hayli yoğun ve motivasyonumuz hayli güçlü olacak. Ancak Ayın Plüton ile sert açı oluşturduğu öğlen ve öncesinde haklı çıkma, gücünü kanıtlama, dediğini yaptırma isteği takıntı haline gelebilir. Fazla hırslı davranabiliriz.

Ayın Satürn ve Güneşle uyumlu açılara ilerlediği öğlen sonrasında çok daha kontrollü, sabırlı ve makul davranabilir, yönetme, idare etme, planlama becerilerimizi çok daha iyi kullanabiliriz. Dolayısıyla attığımız adımlarda, aldığımız kararlarda, başladığımız işlerde daha iyi sonuçlar alabilir, bize faydası dokunacak insanlardan destek bulabilir ve onay gerektiren işleri daha kolay halledebiliriz.

Diğer taraftan Merkür Jüpiterle, Venüs ise Ay düğümleriyle uyumlu açılar oluşturacak. İletişim ve ilişkilerde olumlu etkiye sahip bu açılar önümüzdeki 3 gün bize destek olacak. Satürnün neden olduğu çekingenlik, endişe ve temkinlilik hali henüz tam olarak üzerimizden kalkmasa da kendimizi doğru ifade etme, taleplerimizi ve haklı olduğumuz konuları dile getirme, sesimizi duyurma imkanı bulabiliriz.

Görüşmelerden, yazışmalardan, başvurulardan, pazarlıklardan olumlu sonuç alabilir, iş birliklerinden fayda sağlayabilir, finansal ve ticari kazanç elde edebiliriz. Önümüzdeki 3 günde birtakım iş, kazanç ya da indirim fırsatlarından haberdar olmamız ve beklediğimiz haberleri almamız mümkün. Haberci nitelikte rüyalar da görebiliriz.

Sıkıştığımız noktada iş birliği yapmaya açık olmalıyız. Ayrıca sosyal ortamlarda ve dostluk ilişkilerinde iletişime açık davranmalıyız. Böylece hem mevcut ilişkilerimizi güçlendirebilir hem de yeni bağlantılar kurabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page