top of page
290.jpg

29 Nisan 2023 – Cumartesi

Ay saat 22.00 ye kadar Aslan burcunda, sonrasında ise Başak burcunda ilerleyecek.

Ayın Venüs ve Jüpiterle uyumlu bağlantılar kuracağı gündüz saatleri hem maddi konular hem de ilişkiler açısından verimli geçecek gibi görünüyor. Umutlu ve özgüvenli hissedebilir, işlerimizin de rast gitmesiyle planlarımızı rahatlıkla uygulayabiliriz.

 

Ay saat 13.53 den Başak burcuna geçeceği saat 22.00 ye kadar boşlukta kalacak. Ay boşluktayken kararsızlık, belirsizlik gibi durumlar oluşacağından yeni bir iş veya süreç başlatmak çok uygun olmasa da elimizdeki işler kolay ilerleyecektir. Ayrıca keyfimizin yerinde şansımız da açık olacağını söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Mars ve Uranüs arasında altmışlık dediğimiz uyumlu bir açı kesinleşiyor. Açının etkisi hafta sonu boyunca yoğun bir şekilde toplamda ise bir hafta kadar devam edecek. Heyecan, özgürlük, yaratıcılık ve özgünlük anlamına gelen bu durum hayli enerjik ve hareketli bir zaman dilimine işaret ediyor. Olayların hızlı akacağı, sıra dışı durum ve beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı, karşımıza hızla harekete geçmemiz gereken fırsatların çıkabileceği, ummadığımız işlerimizin sürpriz bir şekilde hallolabileceği bir hafta olacak. Cesaret ve özgürlük talepleri de artacak.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page