29 Nisan 2022 – Cuma

Tutulma öncesi balzamik fazda yani ışığı kapanmakta olan Ay, Koç burcunda ilerliyor. Bu durum, yeniye yer açmak adına elimizdeki işleri tamamlamak için doğru bir zamanda olduğumuz, ayrıca bunun için gerekli enerji ve cesarete sahip olacağımız anlamına geliyor.

Diğer taraftan Ayın Satürnle uyumlu ilerleyeceği öğlen sonrasında sabır, disiplin, dayanıklılık ve sorumluluk duygusunun yüksek olacağını, hatta çalışmaktan, üzerinde uğraştığımız konu ne ise onu doğru düzgün bir şekilde tamamlamaktan keyif alacağımızı söyleyebiliriz. Onay gerektiren işleri, devlet daireleri ve bankalardaki iş ve işlemleri rahatlıkla halledebilir, bizden yaşça büyük ya da daha tecrübeli insanlardan işimize yarayacak tavsiyeler alabiliriz.

Gece ilerleyen saatlerde ise Ay-Pluton karesi etkili olacak. Yaklaşmakta olan tutulmanın da etkisiyle üzerimizde ağırlık ve baskı hissetmemiz mümkün. Bu saatlerde herhangi bir konuyu takıntı haline getirmemekte, tekinsiz ve karanlık ortamlarda bulunmamakta ve dengesiz, şiddet eğilimli insanlarla muhatap olmamakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE