top of page
291.jpg

29 Eylül 2022 – Perşembe

Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün ruh halimiz iniş çıkışlı olacak gibi görünüyor. Duygularımızın hayli yoğun olacağı gün içinde duygusal olarak en dibi ve zirveyi görebiliriz, bu da biraz dengemizi bozabilir.

Ayın Satürn ve Uranüs arasındaki sert açıya katılıp adeta tetikçi gibi çalışacağı öğlen ve hemen sonrasında her şeyi kötü yanından görmeye ve isyan etmeye açık olacağız. Karşımıza çıkan engel ve gecikmeleri, artan sorumlulukları, maddi sıkıntıları kendi içimizde daha da büyütebilir, gergin, uyumsuz, moralsiz halimizi ilişkilerimize de yansıtarak soğuk ve mesafeli bir tavır takınabiliriz.

Ayın Neptün ve Merkürle uyumlu açılar oluşturacağı akşam saatlerinde çok daha keyifli ve rahatlamış hissedeceğiz. Gündüz saatleri biraz zorlu geçmiş olsa da akşam saatlerinde işleri yoluna koymuş, çözüm yolu bulmuş, destek almış ve yalnız olmadığımızı hissetmiş olmanın verdiği bir huzur duygusu yaşayacak gibi görünüyoruz. İletişimin de uyumlu akacağını söyleyebiliriz. Geçmişi konuşabilir, eski dostlardan haber alabiliriz.

Gece saatlerinde Ay Plutoyla uyumlu açı oluşturacak. Bu da kendimizi daha güçlü ve kararlı hissedeceğimiz anlamına geliyor. Yani bir şekilde gün içindeki gelişmeleri kendi lehimize çevirebilir ve günü güzel bir şekilde tamamlayabiliriz.

Diğer taraftan Venüs daha güçlü çalışacağı Terazi burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte keyif duygumuzun artacağı ve ilişkilerimizin güçleneceği bir döneme giriyoruz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page