top of page
281.jpg

28 Eylül 2022 – Çarşamba

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün duygularımızın derin ve güçlü olacağını, kararlı davranmakta ve karar verdiğimiz bir konuya odaklanmakta zorlanmayacağımızı söyleyebiliriz.

Diğer taraftan bugün kesinleşecek Mars-Satürn üçgeni de yine kararlılığı desteklerken, enerjiyi iyi kullanma, disiplinli davranma, kontrollü, sabırlı ve dayanıklı olma anlamına geliyor. Açının etkisi bugün maksimumda olmakla birlikte azalarak da olsa 1 hafta daha devam edecek.

Satürnün retro olduğunu hesaba katarsak bu açı bize daha önce sabırsızlık, zamansızlık, tembellik gibi nedenlerle atlanan, ertelenen, yarım bırakılan iş ve sorumlulukları tamamlama fırsatı verebilir. Ayrıca resmi makamlarda, devlet daireleri veya bankalarda, uzun süre uğraşmamızı, beklememizi gerektiren işleri ve onay işlemlerini tamamlayabiliriz.

Bilimsel çalışma veya araştırmalardan sonuç alınması, askeri süreçlerin, polis soruşturmalarının ya da kanun çalışmalarının, devlet projelerinin ve büyük inşaatların tamamlanması gibi uzun süre emek verilmiş işlerin sonuçlanması da olası. Beklediğimiz birtakım hak ve yasal alacaklarımızı alabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page