top of page

28 Ekim 2022 – Cuma

Ayın Yay burcunda ilerlediği bugün genel olarak keyifli ve rahat hissedeceğimizi söyleyebiliriz. Diğer taraftan burcun yöneticisi olan ve şu sıralar retro hareketine devam eden Jüpiter Koç burcundan Balık burcuna geriliyor.

Jüpiter Balık burcunda yönetici konumunda olduğu için bu geçişin nispeten olumlu bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Tabi Jüpiter retro olduğundan şans enerjisi yine de normalde olduğundan düşük olacak ve bu durum retronun biteceği 24 Kasıma kadar devam edecek.

Bunun yanında Jüpiter bilinçaltımızı da biraz karıştırabilir, bu dönemi içimize atıp çözmediğimiz konularla yüzleşmek ve şifalanmak için bir fırsat olarak görebiliriz. Ancak retro döneminde sürekli acıklı olaylara çekilme, her şeye herkese üzülüp kendine dert edinme, kolay etki altında kalma, kurban rolüne bürünme, kendine acıma ya da sorunlara dayanamayıp gerçeklerden kaçma, dünyasal işlerden kopup ruhsal hayata fazla dalma ve istismara açık hale gelme gibi birtakım riskler de ortaya çıkacak, dikkat…

Akşam saatlerinde Ay, Satürnle uyumlu ilerleyecek. İnsanlara ve olaylara karşı temkinli yaklaşacağımızı ancak aynı zamanda olgunlukla ve anlayışla karşılayacağımızı, sabırlı davranacağımızı söyleyebiliriz. Ailemizle veya saygı duyduğumuz ve güvendiğimiz insanlarla birlikte sakin bir gece geçirmeyi tercih edebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page