top of page
270.jpg

27 Temmuz 2023 – Perşembe

Gün boyunca Akrep burcunda ilerleyecek olan Ay güçlü, kararlı ancak biraz da inatçı ve kontrolcü bir modda olacağımızı gösteriyor. Dolayısıyla kontrolümüz dışında gelişen ya da yeterince bilgi sahibi olmadığımız durumlarda kolaylıkla şüpheye kapılabiliriz.

Özellikle de Ayın Uranüsle karşıtlık oluşturacağı öğlen ve hemen sonrası beklenmedik gelişmelere açık olacağından daha şüpheci davranabilir, telaşa kapılabilir ve tepki gösterebiliriz. Ayın Merkür ve Venüsle sert açılanacağı gece saatlerinde ise bu didikleyen, kurcalayan, güvensiz haller ilişkileri de zora sokabilir.

Diğer taraftan Merkür ve Venüs bugün kavuşuyor. Bu da bize tatlı dille ve nezaketle birçok işimizi halletme fırsatı veriyor. Duygulara kapılmak yerine mantıklı ve diplomatik davranırsak çok daha karlı çıkabiliriz. Ayrıca kendimizi etkili bir şekilde tanıtma, işimizi, ürünümüzü, beceri ve emeğimizi gösterme imkanı bulabiliriz. Venüs retro olduğundan eski dost ve sevgililerden haber ya da yeni bir adım gelmesi mümkün.

Ayın Neptünden destek aldığı akşam saatlerinde sevgi ve anlayışın, affetme ve uzlaşma isteğinin ön planda olduğu hayli romantik bir atmosfer oluşacak. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi gece ilerleyen saatler ilişkiler açısından zorlu görünüyor. Güzel başlayan gecenin sonu birbirini suçlayarak, tartışarak bitebilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page