top of page
271.jpg

27 Şubat 2024 – Salı

Ay Terazi burcunda ilerliyor. Dengeli ve sakin kalmak, ilişkilerde uyumlu, adil ve nazik davranmak önemli olacak. Ancak Mars ve Jüpiter arasında oluşan ve haftanın geri kalanında etkili olacak sert açı dengesizlik ve aşırılık işareti.

 

Biz ne kadar sakin kalmaya çalışsak da olaylar çok hızlı gelişebilir. Maddi manevi her konuda risk alma eğilimi artarken fanatizm ön plana çıkabilir. Planlamadığımız durumların içine çekilebilir ya da gaza gelerek yüksek kazanç beklentisiyle gereğinden fazla risk yüklenebiliriz. Şansımız da açık olacak ama şansa güvenip tehlikeli işlere girişmek sıkıntılara neden olacak. Görüş ayrılıkları kaynaklı kavgalar, aşırı hız ya da cesaret kaynaklı kazalar, maddi kayıplar, ayrıca tuhaf davranışlar artabilir. Jüpiter Marsın gerginliğini büyütecektir. Kavgalar kalabalıklara yayılabilir, çıkan yangınlar büyüyebilir.

 

Bugünün özelinde Ayın Marsla uyumlu olacağı öğlen sonrasında enerjimizi doğru yönlendirmek daha kolay olacaktır. Birçok işimizi hızla ve başarıyla halledebiliriz. Ayın Venüsle uyumlu olacağı akşam saatlerinde ise dostlarımızdan ve ailemizden destek alabilir, sosyalleşeceğimiz ortamlara girebilir ve sevdiklerimizle keyifli bir gece geçirebiliriz. Ay saat 21.22 sonrasında boşlukta ilerleyecek. Olayları akışına bırakıp kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırmak bize çok iyi gelebilir.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page