27 Nisan 2022 – Çarşamba

Ay öğlen öncesinde Venüs ve Neptünle, öğlen sonrasında Jüpiterle kavuşacak, Merkür ve Pluto ile uyumlu açılar oluşturacak. Ayrıca gökyüzünün iki iyicil gezegeninden Venüs, Neptünle kavuşacak, Jüpiter ise Merkürle uyum içinde olacak.

Aşk ve özel ilişkiler başta olmak üzere tüm ilişkiler, iletişim, ulaşım, eğitim, ticaretle ilgili konular ve maddi kazançlar anlamında verimli bir günde olduğumuzu, şansın ve dilek kapılarının açık olacağını, sıkıntılı süreçleri aşmak, düğüm olmuş ilişkileri çözmek, uzlaşmak, affetmek, barışmak, iş birliği yapmak, ayrıca ruhsal olarak arınmak, rahatlamak ve güç kazanmak için güzel fırsatlar yakalayacağımızı, giriştiğimiz işlerden güzel sonuçlar alacağımızı söyleyebiliriz.

Bugün dikkat etmemiz gereken tek zaman dilimi ise Ayın Balık burcunda ve boşlukta ilerleyeceği 16:36 – 19:10 saatleri arası. Bu saatlerde yine keyfimiz yerinde ve şansımız yüksek olsa da yeni karar ve başlangıçları boşluk saatlerine denk getirmemekte fayda var. Boşluğun ardından Ay, Balık burcundan Koç burcuna geçecek.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE