top of page
280.jpg

27 Haziran 2024 – Perşembe

Ay Balık burcunda ilerliyor. Hayli duygusal bir modda olacağımız güne Ayın Venüs ve Marsla kurduğu uyumlu açıların eşliğinde başlıyoruz. Akşamüzeri saatlerine kadar sürecek zaman diliminde duygularımızın iyicil, tavırlarımızın da uyumlu ve yapıcı olacağını söyleyebiliriz. İnsanlarla rahatlıkla empati kurabilir, şefkatli, sevecen ve cana yakın tavırlar sergileyebiliriz. Özel ilişkilerimiz de keyifli ilerleyebilir, aşık değilsek bile kendimizi aşık gibi hissedebiliriz. Günün bu bölümünde insan ilişkileriyle, ayrıca moda, estetik, kişisel bakım ve dekorasyonla ilgili işler, alışverişler verimli geçebilir.

Akşamüzeri Ayın Satürnle kavuşum etkisi iyice belirgin hale gelecek. Olumsuz düşünmeye, içimize kapanmaya ve dışarı karşı mesafeli davranmaya meyilli olacağımız bu saatlerde sıkıntı duyabilir, zaman geçmiyormuş gibi hissedebiliriz. İş çıkışı saatlerine denk gelen bu zaman diliminde son dakika ek iş çıkması ya da trafik nedeniyle yolun uzaması mümkün.

 

Ayın Merkürden destek alacağı akşam saatlerinde işler yoluna girecek ruh halimiz de düzelecektir. İletişimin rahat akacağı ve kendimizi ifade etmenin kolaylaşacağı bu saatleri okumak, yazmak, önemli meseleleri konuşmak, tanıtım, duyuru gibi işleri yapmak, insanları ve işleri organize etmek ya da sadece sohbet etmek için değerlendirebiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page