26 Nisan 2021 – Pazartesi

Ay gündüz saatlerinde Terazi burcunda ilerleyecek. Bu saatlerde yine ilişkilerimizin ön planda olacağını, ilişkilerdeki uyumlu tavrımız ve ilişki yönetimi konusundaki başarımız doğrultusunda işlerimizin de yolunda gideceğini ve günümüzün güzel geçeceğini söyleyebiliriz.

Gün boyunca etkili olacak Merkür-Venüs kavuşumu ilişkiler, seyahatler, eğitimler, iletişimle ilgili konular, görüşmeler, alım satım işleri, ticari işlemler, toprak ve gayrimenkulle ilgili işler için bizi destekleyecek. Olumlu, uyumlu ve yapıcı tavırlarla, nazik ve samimi bir şekilde iletişim kurarak birçok işimizi halledebiliriz. Ayrıca maddi konularda da şanslı olacağız.

Öğlen saatlerinde Ay-Pluto karesi, açığa vuramadığımız ancak içten içe bizi yönlendiren öfke ve hırsa karşı bizi uyararak önemli kararlarda acele etmememiz gerektiğine işaret ediyor. Önemli karar ve girişimler için Ay-Jüpiter üçgeninin etkisiyle duygusal olarak rahatlayacağımız ve daha şanslı olacağımız öğlen sonrasını tercih edebiliriz. Tabi Ayın boşluğa gireceği saat 15:40 sonrasına kalmamak koşuluyla.

Ay saat 19:19 da boşluktan çıkarak Akrep burcuna geçiyor. Ay-Mars üçgeninin etkili olacağı akşam saatlerinde enerjimiz, öz güvenimiz ve cesaretimiz yükselecektir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE