2611.jpg

26 Kasım 2022 – Cumartesi

Ayın Oğlak burcunda ilerlediği bugün güvende olma, emin olma ve ayağını yere sağlam basma ihtiyacı duyabiliriz. Ev ve aileyle ilgili sorumluluklar ile yapılması gereken işlere daha fazla ağırlık verebiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay-Chiron karesi gün içinde bir şeylerle uğraşırken kendimizi fazla yorabileceğimiz ve bu yorgunluğun da akşam saatlerinde ağrı, sızı veya tetiklenen kronik hastalık olarak bize geri dönebileceği anlamına geliyor. Diğer taraftan biz onlar için uğraşırken insanlardan minnettarlık görmemek de kırgın hissetmemize neden olabilir.

 

Gece saatlerinde etkili olacak Ay-Uranüs üçgeni hoş sürpriz ve jestlerle keyfimizin yerine gelebileceğini ve ruh halimizin olumlu yönde değişebileceğini gösteriyor.

Ayrıca yine bugün kesinleşecek Venüs-Chiron üçgeni aşk, sevgi, özel ve sosyal ilişkiler açısından şanslı bir günde olduğumuzu gösteriyor. Buna sevginin iyileştirici gücü, barışma, uzlaşma, sevdiklerimizin desteğiyle ruhsal olarak şifalanma diyebiliriz. Venüs ve Chironun uyumlu açısı aynı zamanda şanslı tanışma ve başlangıçların işareti.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE