top of page
250.jpg

25 Mayıs 2024 – Cumartesi

Ay saat 18.36 ya kadar Yay burcunda, sonrasında ise Oğlak burcunda ilerleyecek. Ay Yay burcunda ilerlediği zaman diliminde Neptünden aldığı sert açının etkisinde olacak, saat 17.48 – 18.36 arasında da boşlukta kalacak yani olumlu olumsuz herhangi bir gezegenle etkileşim halinde olmayacak.

Dolayısıyla Ay Yay burcundayken dalgınlık, dağınıklık ayrıca değişkenlik ön plana çıkacak diyebiliriz. Plan yapmakta ve odaklanmakta zorlanabilir, yapılacak işleri erteleme eğiliminde olabiliriz. Biraz tembel, biraz uykulu, daha çok kararsız bir modda olacağımız bu saatlerde unutkanlık ve yanlış anlama gibi sorunlar yaşamamız olası. Ay Oğlak burcuna geçtikten sonra daha dikkatli ve disiplinli davranabilir, planlarımızı da sorumluluklarımıza göre yapabiliriz.

Diğer taraftan Venüs ve Plüton arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Hafta sonu boyunca etkili olacak bu açı keyfimizin yerinde olacağını ve ilişkilerde bağlarımızın güçleneceğini gösteriyor. Sevdiğimizle birlikte romantik bir hafta sonu geçirebiliriz. Ayrıca sosyal hayatta ve iş hayatında bize güç katacak insanlarla yeni bağlantılar kurabiliriz. Katılacağımız etkinliklerden hem keyif alabilir hem de fayda sağlayabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page