top of page
sb.jpg

25 Eylül 2022 – Pazar

Ay Başak burcunda ilerliyor. Ay-Neptün karşıtlığının etkisiyle uyanmakta, dikkatimizi toplamakta ve güne başlamakta biraz zorlansak da hemen ardından Ay Venüsle kavuşacağından keyfimiz sabah ve öğlen saatlerinde yerinde olacaktır.

Öğlen saatlerinde Ay-Pluto üçgeninin devreye girmesiyle toparlanabilir, günlük planımıza odaklanabilir ve harekete geçebiliriz. Venüsün etkisi devam ettiğinden planlarımızda yapılması gereken işler değil de keyif alacağımız etkinlikler öncelik kazanabilir.   

Öğlen sonrasında Ay, Merkürle kavuşum halinde olacağından dışarıda olmak, kısa mesafeli yolculuklara çıkmak, gezmek, eğlenmek, öğrenmek, sosyalleşmek, bol bol konuşmak, iletişim kurmak ve kendimizi ifade etmek isteyebiliriz. Eski tanıdıklardan haber gelebilir ya da sohbetlerde eski konular açılabilir.

Ay saat 15:50 – 19:43 arasında boşlukta kalacak ve sonrasında boşluktan çıkarak Terazi burcuna geçecek. Gece yarısından sonra, yeni günde yeniay doğacak. Öncesinde, akşam saatlerinde biraz içimize kapanma eğilimi gösterebiliriz.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page