41.jpeg

24 Mayıs 2022 – Salı

Ay Balık burcunda ilerliyor. Duyguların ve sezgilerin ön planda olacağı bugün Merkür Marsla, Venüs de Satürnle uyumlu bağlantılar kuruyor. Beceriklilik, cesaret, aynı zamanda da kontrol ve isteklerini makul ölçüde tutabilme anlamına gelen bu açılar, maddiyat ve işle ilgili konularda akıllıca adımlar atarak kazanç elde edebileceğimizi gösteriyor.

Güvenilir dostlardan, aileden, iş bağlantılarından destek görmek, yarım kalmış iş ve sözleşmeleri hızla tamamlamak, cesaretini toplayıp yapılamayan konuşmaları yapmak, iş bitirmek, güven kazanmak gibi olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle ve dostlarımızla güven tazeleyebilir, bu sayede de özgüven kazanabilir ve kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.

Öğlen sonrasında Ay Neptünle kavuşacak. Bu kavuşum bizi fazla duygusal bir ruh haline sokarak biraz geri plana çekilmemize neden olabilir. Ancak bu durum uzun sürmeyecek. Ardından Ayın Pluto ve Merlürle kuracağı uyumlu açılar devreye girecek. Bu da bizim toparlanmamızı ve gündemimizde ne varsa ona odaklanmamızı sağlayacak.

Gece saatlerinde ise Ay Marsla kavuşacağından fazla enerjik ancak biraz da gergin ve takıntılı bir hale bürünmemiz, uyku problemleri yaşamamız olası.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE