23 Mayıs 2022 – Pazartesi

Ayın Balık burcunda ilerlediği bugün retro hareketine devam eden Merkür İkizler burcundan Boğa burcuna geriliyor. Duygusal olarak da zihinsel olarak da sakin bir gün geçireceğimizi en azından isteğimizin ve çabamızın huzuru sağlamak yönünde olacağını söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Güneş Jüpiterle, Mars Plutoyla uyum içinde olacak. Bu da şans kapılarının açık olacağı, maddi manevi korunma enerjisinin çalışacağı, kendimizi hem güçlü hissedeceğimiz hem de çevremizden bize güç katacak destekler bulacağımız anlamına geliyor.

Bugün, hatta hafta boyunca çeşitli fırsatlarla karşılaşabiliriz ya da devam eden bir iş veya durum bize fayda sağlayacak şekilde sonuçlanabilir. Attığımız adımlar, başladığımız işler kolay ilerleyebilir ya da bizim hayrımıza olacak şekilde evrilebilir. Genel olarak olumlu etkileri gösteren bu uyumlu açılar çaba ve emekle gelecek güzel sonuçlara işaret ediyor.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs altmışlığı da etkili olacak. Şaşırtıcı sürpriz, haberlerle ve sevdiklerimizin jestleriyle karşılaşabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE