top of page

23 Haziran 2022 – Perşembe

Erken saatlerde kesinleşen Ay-Satürn altmışlığının etkisiyle güne sakin bir şekilde başlayabilir, yapılacak işlere ve sorumluluklara odaklanabiliriz. Sabah saatlerinde karşılaşacağımız insanlara, olaylara, bekleme durumlarına karşı sabırlı ve olgun bir tutum sergileyebiliriz.

Ancak Ay-Pluto karesinin devreye gireceği öğlen saatlerine doğru sabır konusunda zorlandığımızı, sınandığımızı ve biz olgunluk gösterdikçe üstümüze daha da yüklenildiğini hissetmeye başlayabiliriz. Ayın saat 11:03 – 14:58 arasında Koç burcunda ve boşlukta ilerleyecek olması da değişken şartlar ve belirsizlikler gereği beklemek zorunda kalabileceğimizi gösteriyor. Dolayısıyla bu saatlerde dışımıza yansıtmasak da içten içe gergin ve patlamaya hazır hissedebiliriz.

 

Ayın boşluktan çıkıp Boğa burcuna geçeceği saat 14:58 sonrasında rahatlayabilir, çok daha huzurlu hissedebiliriz. Akşam saatlerinde Ay, Güneşle uyumlu ilerleyecek. Aile, özel ve sosyal ilişkilerin uyumlu olacağını ve sevdiklerimizle birlikte güzel bir akşam geçireceğimizi söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Venüs İkizler burcuna geçtiğinden konuşarak uzlaşmanın kolaylaşacağı bir döneme giriyoruz. Ayrıca kafamızın uyuştuğu, birlikte gezmekten, eğlenmekten, konuşmaktan ve sürekli iletişim halinde olmaktan keyif alacağımız insanlara çekilebilir, sosyal hayatımızın canlanmasıyla yeni ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabiliriz. Ancak zaman zaman aşk konusunda kafamızın karışması ve ikilemde kalmamız da olası.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page