22 Şubat 2022 – Salı

Ay Akrep burcunda ilerliyor Ay-Uranüs karşıtlığının etkisiyle güne enerjik ancak biraz da gergin bir başlangıç yapsak da hemen ardından Ay-Jüpiter üçgeninin desteği devreye gireceğinden çabuk toparlanacağız. Hatta sabah saatlerinde birtakım krizleri fırsata çevirebilir ya da kontrolümüz dışında gelişen ve sıkıntıya yorduğumuz beklenmedik bir durumun olumlu bir şeye evrilmesiyle kazançlı çıkabilir, rahatlayabiliriz.

Akşam saatleri Ay-Satürn karesinin etkisiyle biraz sıkıntılı geçebilir. Gelecekle ilgili kaygılar, ailevi sorumluluklar ve maddi zorluklar gözümüzde büyüyebilir ve korkularımız tetiklenebilir. Bizi daha da sıkan yoran, motivasyonumuzu düşüren kişi ve ortamlardan, üzücü konulardan uzak durmakta fayda var.

Etki geçici olacak, gece saatlerinde Ayın Venüs ve Marsla oluşturacağı uyumlu açıların etkisiyle moralimiz düzelecek ve modumuz tamamen değişecektir. İlişkilerimizin de uyumlu ilerleyeceği gece saatlerinde sevgi ve anlayış ön plana çıkacaktır. Sevdiklerimizin desteğiyle kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE