top of page

22 Mayıs 2024 – Çarşamba

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün burcun yöneticilerinden Plüton Güneşe güçlü bir destek sağlayacak. Gün genelinde hem duygusal hem de fiziksel olarak güçlü ve kararlı olacağımızı söyleyebiliriz. Sezgilerimiz de hayli güçlü olacak. Bizden gizlenen durumları çözebilir, yaklaşmakta olan bir tehlike varsa bunu sezebilir, kendimizi ve paramızı korurken olumsuzlukları da kendi lehimize çevirebiliriz.

Hedeflerimize odaklanabilir, planlarımızı uygularken çevremizden ve bize faydası dokunabilecek, kapı açabilecek insanlardan destek görebiliriz. Başvurular, talepler, mevki sahibi kişilerle görüşmeler, ticari işlemler, iş birlikleri, yatırımlar, finansal kaynak bulmaya yönelik girişimler ile banka ve sigorta işlemleri için bugünü değerlendirebiliriz.

Ay gündüz saatlerinde Satürnle uyumlu olacak. Bu da yasal işlemleri, onay gerektiren işleri ve kamu kurumlarındaki işlemleri rahatlıkla halledebileceğimiz, ayrıca aile büyüklerinden, bizden yaşça büyük ya da bilgili kişilerden ve yetkililerden destek alacağımız anlamına geliyor. Gündüz saatleri iş ve maddi konular açısından hayli verimli geçebilir.

Akşam saatlerinde ise Ay Uranüsle karşıt konumda olacak. Daha çok toplumsal alanda etkili olacak bu karşıtlık beklenmedik son dakika gelişmelerine açık olacağımızı gösteriyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page