top of page
221.jpg

21 Şubat 2024 – Çarşamba

Güne başladığımızda Yengeç burcunda ilerleyen Ay saat 09.38 – 16.41 arasında boşlukta kalacak, sonrasında ise boşluktan çıkıp Aslan burcuna geçecek. Ayın boşluğa girmeden önce son bağlantı kurduğu gezegen olan Neptünün etkisi boşluk saatlerinde de devam edecek.

Dolayısıyla Ay Aslan burcuna geçene kadar geçecek zaman diliminde sakin, huzurlu, yapıcı, anlayışlı ve kabullenici bir ruh halinde olabiliriz. Çevremizle iyi geçinebilir, ihtiyaç duyduğumuz noktada destek alabilir, ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktan da büyük bir manevi tatmin sağlayabiliriz. Ancak bir taraftan da fazla bağlantı kurmama, bize huzur veren yerlere çekilme, hayal kurma ve uyuma isteği duyabilir, karar vermekte ve başladığımız işleri sonuçlandırmakta zorlanabiliriz.

 

Ay Aslan burcuna geçtikten sonra daha enerjik hissedecek ve daha dışa dönük tavırlar sergileyeceğiz. Ayın Pluto ile karşıt konumda olacağı akşam saatlerinde ise fazla hırslı ve inatçı bir tutum takınmamız, dediğimizi yaptırmak için baskı kurmamız, bu nedenle de ilişkilerde uyumsuzluk ve gerginlik yaşamamız olası. Zorba insanlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Dışardan sakin görünen ancak ruhsal problemleri olan takıntılı insanlar ciddi sorunlara neden olabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page