top of page
2100.jpg

21 Mayıs 2024 – Salı

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün duygularımız hayli yoğun ve derin olacağından karar ve tavırlarımız üzerinde fazlasıyla etkili olabilir.

Ancak Ay öğlen öncesinde Plüton, öğlen sonrasında ise Merkür ile sert açılar oluşturacak. Dolayısıyla bugün duygularımızın biraz keskin olacağını, tahammül göstermekte, empati kurmakta ve uzlaşmakta zorlanacağımızı söyleyebiliriz.

 

Öğlen ve öncesinde duygularımızı dışarı pek yansıtmayabilir, öfkemizi kendi içimizde yaşayabiliriz. Ancak bize geçmişi hatırlatacak ve varsa birikmiş kin duygusunu tetikleyecek durumlarla karşılaşmak hayli yorucu olabilir. Ayrıca açıkça duygularını ifade etmeyerek sinsilik ve kıskançlık yapan insanlar canımızı sıkabilir.

 

Öğlen sonrasında kendimizi daha rahat, daha açık bir şekilde ifade edebiliriz ancak bu sefer de filtresiz bir şekilde konuşabilir ve kırıcı olabiliriz. Uzlaşamama ve karşılıklı inatlaşmaların yanında iletişim ve ulaşım aksamaları da gündeme gelebilir. Alım satım ve pazarlıklar ile önemli görüşmeler için uygun bir günde değiliz.

Çiğdem Çiğdemtepe

 

 

bottom of page