20 Haziran 2022 – Pazartesi

Ay Balık burcunda ilerliyor. Sabah kesinleşecek Ay-Uranüs altmışlığı her zamankinden farklı durumlarla ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor.

Diğer taraftan Merkür ve Jüpiter arasında oluşan uyumlu açı da bugün kesinleşiyor. Yani hem iletişim, eğitim, seyahat, alışveriş ve ticaretle bağlantılı iki burcun yöneticisi birbiriyle uyum içinde olacak hem de şans enerjisi güçlü bir şekilde çalışacak.

Bu açı olumlu haberlere işaret ettiği gibi görüşmelerin olumlu geçeceği, taleplerin karşılanacağı, sesimizin duyulacağı, mesajımızın doğru yerlere ulaşacağı, hayırlı anlaşmalarla, uygun alım satım fırsatlarıyla maddi kazançların artacağı, seyahat ve eğitim alanlarında karşımıza fırsatların çıkacağı bir haftaya girdiğimizi de gösteriyor. Ancak altmışlık açı olduğundan bunu ayağımıza gelen fırsatlar olarak değil biraz çaba ve emekle, araştırarak, iletişime açık olarak ve haberleri takip ederek yakalayacağımız fırsatlar olarak görmek gerekiyor.

Bugünün özelinde ise akşam saatlerinde Ay, Neptün ve Venüsle bağlantı kuracağından aşk ve romantik ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler, teklifler, olumlu haberler gündeme gelebilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE