top of page
311.jpg

2 Şubat 2024 – Cuma

Ay Akrep burcunda ilerliyor. Satürnün desteğiyle güne sakin bir şekilde başlayabilir, öğlen ve öncesini sabırlı, disiplinli, çalışkan bir modda geçirebiliriz. Onay gerektiren işlerimiz de kolay ilerleyebilir.

Öğlen sonrasında ise Ay, Jüpiter ile karşıt konumda olacak. Sabırlı, temkinli ve makul tavırlar yerini abartılara bırakacak. Fazla iddialı, hırslı ve fazla özgüvenli davranabilir, maddi konularda gereğinden fazla risk alabilir, ayrıca yeme içme ve harcama konularında limitlerimizi aşarak hem bedenimizi hem bütçemizi yorabiliriz.

Diğer taraftan Merkür ve Neptün arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Bu da zihnen rahat, yapıcı ve her şeyi iyiye yorma eğiliminde olacağımıza, iyi niyetli ve yardımsever tavırlar sergileyeceğimize işaret ediyor. Ayın Jüpiterle karşıtlık oluşturması yardımda da abartıya kaçabileceğimizi gösteriyor. Ayrıca her şeyi romantik bir bakış açısıyla değerlendirebilir, kolaylıkla empati kurabilir ve fazla duyarlı davranabiliriz.

Ayın Venüsle uyumlu ilerleyeceği akşam saatlerinde ise ilişkilerde karşılıklı anlayış, empati ve romantizm ön planda olacak. Sevdiklerimizle birlikte keyifli bir gece geçirebiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page