top of page
201.jpg

2 Nisan 2023 – Pazar

Ay saat 13.58 e kadar Aslan burcunda, sonrasında ise Başak burcunda ilerleyecek. Sabah ve öğlen saatlerinde Ay, Merkürle uyumlu olacağından zihnen rahat hissedebilir ve kendimizi kolay ifade edebiliriz. Bu saatler konuşmak, yazmak, okumak, sosyalleşeceğimiz ortamlara girmek, bol bol sohbet ederek ilişkilerimizi geliştirmek, video çekmek, canlı yayın yapmak, eğitim ve seminerlere katılmak, seyahat etmek için oldukça uygun görünüyor.

Ancak aynı zamanda Ay saat 09.03 ten itibaren Başak burcuna geçeceği saat 13.58 e kadar boşlukta kalacak. Boşluk süresince söz vermemekte ve çok önemli işlere başlamamakta fayda var.

Akşam saatlerine geldiğimizde ise Ay, Satürnle karşıtlık oluşturacağından içimize sıkıntı duygusu çökebilir. Yeni haftayla beraber yapılacak işler, sorumluluklar, ödemeler gözümüzde büyüyebilir. Pazartesi sendromu yaşayabiliriz.

Ardından gelecek Mars desteği enerjimizin yükselmesiyle çabuk toparlanacağımızı gösteriyor. Evde ve aileyle ilgili yapılması gereken işler varsa akşam hızla tamamlayabiliriz.  Ayın Marsla kuracağı uyumlu açı aynı zamanda aile üyelerinden gelecek destek ile organize olarak ve iş bölümü yaparak rahat ilerlemeye işaret ediyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page