top of page
200.jpg

2 Mayıs 2024 – Perşembe

Gündüz saatlerinde Kova burcunda ilerleyecek olan Ay günün ilk bölümünde Uranüs ve Jüpiterle sert açılar oluşturacak, saat 12.29 – 21.52 arasında boşlukta kalacak yani hiçbir gezegenle açı oluşturmayacak, ardından da boşluktan çıkıp saat 21.52 de Balık burcuna geçecek.

Gündüz ve gece ruh hallerimizin tamamen farklı olacağını öngörebiliriz. Ayın Kova burcunda ilerleyeceği gündüz saatlerinde genel olarak insanlar daha gergin, telaş içinde, anlayışsız, kararsız, dengesiz ve memnuniyetsiz olabilir. Tepkiler abartılı olacağından uzlaşmak, orta noktada buluşmak biraz zor görünüyor. Ayrıca maddi konularda dengesizlik yaşanması mümkün. Riske girmek, önemli kararlar almak ve değişiklikler yapmak, pahalı alışverişler yapmak ve borç altına girmek için uygun bir günde değiliz. Beklenmedik gelişmelere ve belirsizliklere fazla açık bir zaman diliminde olacağız.

 

Ayın Balık burcunda ilerleyeceği gece saatlerinde çok daha sakin, huzurlu, anlayışlı ve uyumlu bir ruh haline bürünebiliriz. Ay, Venüsle uyumlu olacağından keyifli hissedebilir, özel ve sosyal ilişkilerimizde bizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabiliriz.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page