top of page
200.jpg

2 Mayıs 2023 – Salı

Ayın Terazi burcunda ilerleyeceği bugün hem kendi içimizde hem de çevremizde huzuru ve dengeyi sağlama isteğinde olsak da terazinin kendimizden yana olan tarafı daha ağır basabilir.

Güneş gün boyunca Merkürle kavuşum halinde olacak. Kavuşum Boğa burcunda gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki düşüncelerimiz daha çok kendi rahatımız, kendi isteklerimiz, huzurumuz, konforumuz, maddi manevi güvenliğimiz ve paramız üzerine yoğunlaşacak. Konuşmalarımız, kararlarımız ve eylemlerimiz de bunlar etrafında şekillenebilir.

Zaman zaman inatçı bir tutum takınmamız ve maddi konularda hırslı davranmamız olası. Ancak bir taraftan da kimseyle aramızı bozmak istemeyeceğiz. Dolayısıyla bugün yolumuza çıkmadıkça ve bizim olana el uzatmadıkça kimsenin işine karışmayacağımızı ve kimseyle çatışmayacağımızı söyleyebiliriz. Merkür retro olduğundan geçmişin gündeme gelmesi ve eskilerden haber almamız da mümkün.

Gündüz saatlerinde Ay, Plutodan destek alacağından iş ve maddiyat başta olmak üzere hedefimizde ne varsa ona odaklanabiliriz. Çalışkan ve kararlı bir modda ilerleyerek işlerimizi tamamlayabilir, maddi kazanç elde edebilir, gecikmiş alacaklarımızı tahsil edebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page