17 Temmuz 2021 – Cumartesi

Ayın Mars ve Venüsle uyumlu ilerleyeceği öğlen öncesinde kendimizi enerjik ve keyifli hissedebiliriz. Tolerans artacağından çevremizle de uyumlu ilişkiler kurabilir, nazik ve uzlaşmacı tavrımızla hem ilişkilerimizde hem de işlerimizde ilerleme kaydedebiliriz.

Ancak öğlen saatlerinde Ay-Güneş karesinin devreye girmesiyle duygusal tansiyonumuz yükselmeye başlayacak. Kendi içimizde yaşadığımız huzursuzluğu eş ve aileye yansıtmamız, yakın ilişkilerimizde gerginlikler yaşamamız olası. Bu aşamada dengeyi bulmalı ve kendi kendimizi frenlemeliyiz. Aksi halde hemen ardından gelecek Ay-Pluto karesi kapandı sandığımız defterlerin de açılarak çok daha derinlerdeki kırgınlıkların gün yüzüne çıkabileceğini gösteriyor.

Terazi burcunda ilerleyen Ayın saat 14:04 de boşluğa girecek olması ise bu saat sonrasında başlayan tartışmaların sonunun bir yere varmayacağına işaret. Aynı şekilde giriştiğimiz herhangi bir iş de çözümsüz kalabilir. Bu belirsizlik hali Ayın boşluktan çıkarak Akrep burcuna geçeceği saat 21:39 a kadar sürecektir. Ayın Jüpiterden güçlü bir destek alacağı akşam saatleri ise çok daha rahat, çok daha keyifli geçebilir. Şansımızın da hayli açık olacağını söyleyebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE