15 Şubat 2021 – Pazartesi

Ay Koç burcunda ilerliyor. Merkür-Jüpiter kavuşumunun etkisiyle başlayacağımız bugün birçok şeyi farklı yönleriyle anlamak, bilmek ve öğrenmek isteyebiliriz. Kavrayışımız bir hayli yüksek olacaktır.

Diğer bir yandan bazı eski konular kafamızda yeniden yoğun bir biçimde ortaya çıkmaya başlayabilir. Farklı bir bakış açısıyla değerlendirmek ve yaratıcılığımız ortaya yeni şeyler çıkarmamızı sağlayacak. Eğitim, okullar ve öğrenciler ile ilgili konular yeniden gündeme gelebilir. Eski sözleşmeler, verilen sözler ve eski konular çözülmek üzere karşımıza çıkabilir.

Sabah saatlerinde Ay-Chiron kavuşumu savaşçı yanımızı ortaya çıkaracaktır. Bir şeyleri halletmek, başarmak, hareket etmek isteyebiliriz.

Ardından kesinleşecek Ay-Satürn altmışlığı, motivasyonumuzun destekleneceğini, kararlı bir şekilde ve cesaretle ilerleyebileceğimizi gösteriyor.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür ve arkasından gelecek Ay-Jüpiter altmışlığı ise daha rahat iletişim kurmak, kendimizi kolayca ifade etmek, eğitim almak ve vermek, sosyal medyada aktif olmak, eğlenceli bir akşam geçirmek, öğrenmek ve anlamanın kolaylaşacağına işaret ediyor.

Selen ÇAMLIBEL