15 Nisan 2022 – Cuma

Ayın Terazi burcunda ilerleyeceği bugün ilişkilerde denge kurmak, uyum sağlamak önemli olacak ve bunu başarabildiğimiz ölçüde günümüz de verimli geçecek.

Ancak Marsın burç değiştireceği ve kendi içimizde bu değişime uyum sağlamaya çalışacağımız bugün bir taraftan da başkalarını idare etmeye ve ilişkileri dengede tutmaya çalışmak sandığımız kadar kolay olmayacaktır.

Mars bugün Kova burcundan, 25 Mayısa kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. Bu dönem enerjiniz pek istikrarlı olmayabilir, kendinizi çok enerjik hissederken bir anda piliniz bitmiş gibi hissedebilirsiniz ya da motivasyon kaynağınız ve amacınız sık sık değişebilir, dolayısıyla bir işe başlayıp, bir hedefe yönelip sonunu getirememe, ilgi ve enerjinin dağılması, çabuk yorulma gibi durumlar yaşamanız mümkün.

Fazla duygusal davranma, kolay yönlendirilme, dolandırılma, kullanılma, yardım edeceğim derken kurban durumuna düşme, empatiyi abartma ve başkasının yaşadığı acıyı birebir kendi yaşıyormuş gibi hissederek tepki gösterme, objektif olamama ve taraflı davranma riski… Bu dönem yaşanabilecek kazalar da daha çok dalgınlık, yorgunluk, uyuyakalma, yanlış anlama ya da su ve kimyasal kaynaklı olabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE